Zakład Chemii Organicznej

Kierownik

prof. dr hab. Lechosław Latos-Grażyński, czł. koresp. PAN (p. 308)

Zespoły badawcze

ZB-3. Zespół chemii i stereochemii peptydów i białek (prof. Z. Szewczuk)

ZB-5a. Zespół syntezy organicznej (dr hab. M. Stępień)

ZB-6 Zespół chemii porfiryn i metaloporfiryn (prof. L. Latos-Grażyński)

UWAGA: Lista obejmuje tylko tych pracowników Zakładu, którzy mają założone konta na stronie DO.
UWAGA: Doktoranci nie maja obowiązku prowadzenia konsultacji. Podane poniżej terminy są zamieszczone dla wygody studentów.

Kadra

Imię i nazwisko Zakład Zespół Pokój Termin konsultacji
prof. dr hab. Piotr Chmielewski (PJC) ZD-08 ZB-06
prof. dr hab. Leszek Ciunik (leszek.ciunik) ZD-11 ZB-17
prof. dr hab. Lechosław Latos-Grażyński (llg) ZD-08 ZB-06 308A poniedziałek 10:15-12:15
prof. dr hab. Zbigniew Szewczuk (zszewczuk) ZD-08 ZB-03 243B środa 14:00-15:30
dr hab. prof. UWr Piotr Stefanowicz (ps) ZD-08 ZB-03 256B czwartek 14:00-15:30
dr hab. prof. UWr Marcin Stępień (ms) ZD-08 ZB-05a 2.032 środa 15:00-16:30
dr hab. Ewa Dudziak (ED) ZD-08 ZB-06 120B, 114B wtorek 14-15:30
dr hab. Mariola Kuczer (km) ZD-08 ZB-03 253B środa 10.30-12.30
dr hab. Marek Lisowski (ml) ZD-08 ZB-03 252B środa 12:30 ÷ 14:00
dr Remigiusz Bąchor (rembac) ZD-08 ZB-03 241 Rok akademicki 2016/17, semestr letni: poniedziałek 10:00 - 12:00, pokój 241B.
dr Hubert Bartosz-Bechowski (hbb) ZD-08 ZB-03 239B zwolnienie lekarskie
dr Anna Berlicka (AniaB1) ZD-08 ZB-06 114B wtorek 14:30-16:00
dr Agata Bialonska (AGABIA) ZD-11 ZB-14 11a poniedziałek 10:15-12:15
dr Monika Biernat (mbiernat) ZD-03 ZB-03
dr Marek Cebrat (mcebrat) ZD-08 ZB-03 253B środa, godz. 11:00-13:00
dr Monika Kijewska (monika.kijewska) ZD-08 ZB-03 256 czwartek 13-14:30
dr Alicja Kluczyk (kluczyk) ZD-08 ZB-03 241B wtorek, 13:00 - 15:00
dr Miłosz Pawlicki (MJP) ZD-08 ZB-06 120B wtorek 8-9:30
dr Bartłomiej Pigulski (b.pigulski) ZD-08 ZB-01 2034/2044 czwartek 11:00-13:00
dr Grzegorz Rusek (gr) ZD-08 ZB-03 247B środa 12:00-13:30
dr Bartosz Setner (bart) ZD-08 ZB-03 253B wtorek 12:00-14:00
dr Natasza Sprutta (nat) ZD-08 ZB-06 1066 semestr letni 2016/2017: poniedziałek 09:00-11:00
dr Bartosz Szyszko (bs) ZD-08 ZB-06 1066 wtorek: 10.15-11.15; czwartek: 10.15-11.15

Doktoranci

Imię i nazwisko Zakład Zespół Pokój Termin konsultacji
mgr Michał Białek (mbi) ZD-08 ZB-06 1.065 do uzgodnienia
mgr Mateusz Garbicz (mateusz.garbicz) ZD-08 ZB-06 1065 do ustalenia
mgr Elżbieta Gońka (egonka) ZD-08 ZB-05a
mgr Aleksandra Grezer (agrezer) 710
mgr Nurbey Gulia (Nurbey Gulia) 110 wtorek 13:00 - 14:30
mgr Karolina Hurej (khurej) ZD-08 ZB-06
mgr Ewelina Janiga (ewelina.janiga) ZD-08 ZB-05a
mgr Aneta Kędzia (akedzia) ZD-08 ZB-06
mgr Martyna Kielmas (mk) ZD-08 ZB-03
mgr Mateusz Kondratowicz (m.kondratowicz) ZD-08 ZB-05a
mgr Kamil Kupietz (kamil.kupietz) ZD-08 ZB-06
mgr Anna Kwiecień (ak) ZD-11 ZB-17 1060
mgr Marcin Majewski (mmajewski) ZD-08 ZB-05a
mgr Maciej Modzel (mmodzel) ZD-08 ZB-03 256
mgr Damian Myślwiec (dm) ZD-08 ZB-05a 203B
mgr Agnieszka Pieciuń (a.pieciun) ZD-08 ZB-19
mgr Halina Płóciennik (hplociennik) ZD-08 ZB-03
mgr Maria Różanowska (mrozanowska) ZD-08 ZB-03 253 środa 10-12
mgr Mateusz Waliczek (mwaliczek) ZD-08 ZB-03 254B
mgr Grzegorz Wołczański (gwolczanski) ZD-08 ZB-03
mgr Marika Żyła (marika.zyla) ZD-08 ZB-05a czwartek 12:30-14:00