Witamy

Witamy na stronach Zakładu Chemii Organicznej! Serwis udostępnia w formie elektronicznej materiały pomocnicze do zajęć prowadzonych przez pracowników Zakładu i stanowi źródło bieżących informacji dla studentów.

Zapraszamy Pracowników Zakładu do rejestracji w serwisie.

Wyniki kolokwium II (seminarium) i oceny

Szanowni Państwo,

Załączam wyniki kolokwium II z seminarium wraz z tabelą podsumowującą. Prace do obejrzenia u mnie.

Grzegorz Vetter

Oceny -z laboratorium chemii organicznej (środa 8.00, B. Szyszko)

Szanowni Państwo,

W załączeniu proponowane przeze mnie oceny z laboratorium chemii organicznej.

Jeżeli nie zgłoszą Państwo uwag do piątku, do godz. 12 to wpiszę oceny do systemu USOS.

Z pozdrowieniami,

Bartosz Szyszko

Wyniki kolokwium zaliczeniowego z seminarium

Szanowni Państwo,

W załączeniu wyniki kolokwium zaliczeniowego z zajęć seminaryjnych. Prace są do wglądu u mnie od jutra od godz. 10.

W tabeli pokazano też podsumowanie po wszystkich kolokwiach i oceny.

Osoba, która powinna, a nie pisała kolokwium zaliczeniowego proszona jest o informację czy nieobecność jest usprawiedliwiona.

Pozdrawiam,

Wyniki kolokwium II z seminarium

Szanowni Państwo,

W załączeniu wyniki kolokwium II z zajęć seminaryjnych. Prace są do wglądu u mnie od jutra od godz. 10.

Zadanie 12 (krzyżowa kondensacja aldolowa) zawierało błąd  i zostało unieważnione.

W tabeli pokazano też podsumowanie po obu kolokwiach i proponowane oceny.

Osoby zainteresowane pisaniem kolokwium zaliczeniowego proszę o przygotowanie listy nazwisk oraz znalezienie terminu i sali.

Pozdrawiam,

Subskrybuje zawartość