Blogi

Przeprowadzka

Oto nowa wersja serwisu DO, prowadzonego przez Zakład Chemii Organicznej. W ciągu najbliższych dni dane ze starej wersji serwisu zostaną zaktualizowane i przeniesone tutaj. Do czasu zakończenia przeprowadzki, użytkownicy mogą być przekierowywani pomiędzy nową i starą wersją serwisu. Za niedogodności przepraszamy. Mamy nadzieję, że nowa forma serwisu spotka się z przychylnością zarówno studentów jak i prowadzących.

Wejście do starej wersji serwisu

W pierwszej kolejności proszę o rejestrację w serwisie tych pracowników, którzy zajmowali się dodawaniem treści w poprzedniej wersji. Po rejestracji proszę o przeniesienie i ew. aktualizację materiałów zawartych w starej wersji, którą chciałbym zamknąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 10 III 2009). Szczegółowe instrukcje będą dostępne po rejestracji w serwisie.

Chemia Organiczna - laboratorium

Szanowni Państwo,

W załączniku znajdują się wyniki kolokwium z Oczyszczania (termin I).

Mariola Kuczer

Chemia Organiczna (L) - Wyniki kol zaliczeniowe

Szanowni Państwo,

W załączniku znajdują się wyniki kolokwium zaliczeniowego (białe kolumny na pierwszej stronie) z przypisaną do wyniku oceną.

Michał Białek

Wyniki kolokwium II (seminarium) i oceny

Szanowni Państwo,

Załączam wyniki kolokwium II z seminarium wraz z tabelą podsumowującą. Prace do obejrzenia u mnie.

Grzegorz Vetter

Oceny -z laboratorium chemii organicznej (środa 8.00, B. Szyszko)

Szanowni Państwo,

W załączeniu proponowane przeze mnie oceny z laboratorium chemii organicznej.

Jeżeli nie zgłoszą Państwo uwag do piątku, do godz. 12 to wpiszę oceny do systemu USOS.

Z pozdrowieniami,

Bartosz Szyszko