Blogi

Przeprowadzka

Oto nowa wersja serwisu DO, prowadzonego przez Zakład Chemii Organicznej. W ciągu najbliższych dni dane ze starej wersji serwisu zostaną zaktualizowane i przeniesone tutaj. Do czasu zakończenia przeprowadzki, użytkownicy mogą być przekierowywani pomiędzy nową i starą wersją serwisu. Za niedogodności przepraszamy. Mamy nadzieję, że nowa forma serwisu spotka się z przychylnością zarówno studentów jak i prowadzących.

Wejście do starej wersji serwisu

W pierwszej kolejności proszę o rejestrację w serwisie tych pracowników, którzy zajmowali się dodawaniem treści w poprzedniej wersji. Po rejestracji proszę o przeniesienie i ew. aktualizację materiałów zawartych w starej wersji, którą chciałbym zamknąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 10 III 2009). Szczegółowe instrukcje będą dostępne po rejestracji w serwisie.

Wyniki Egzaminu

Szanowni Państwo,

w załączniku znajdą się wyniki egzaminu. Prace mozna zobaczyć w poniedziałek od 10.00.

Wyniki Egzaminu - I termin

Szanowni Państwo,

w załączniku do tej wiadomości znajdą Państwo wyniki egzaminu. Prace mozna zobaczyć w poniedziałek od 10.00.

Wyniki Egzaminu

Szanowni Państwo,

w załączniku do tej wiadomości znajdą Państwo wyniki egzaminu.  Proszę starostę o przesłanie do czwartku  (22.06.2017) listy studentów, którzy chcą przystapić do egzamiu w dniu 23.06.2017.

Kolokwium zaliczeniowe

Szanowni Państwo,

w załączniku znajdują się wyniki kolokwium zaliczeniowego z chemii organicznej.

Z wyrazami szacunku,

Subskrybuje zawartość