Blogi

Przeprowadzka

Oto nowa wersja serwisu DO, prowadzonego przez Zakład Chemii Organicznej. W ciągu najbliższych dni dane ze starej wersji serwisu zostaną zaktualizowane i przeniesone tutaj. Do czasu zakończenia przeprowadzki, użytkownicy mogą być przekierowywani pomiędzy nową i starą wersją serwisu. Za niedogodności przepraszamy. Mamy nadzieję, że nowa forma serwisu spotka się z przychylnością zarówno studentów jak i prowadzących.

Wejście do starej wersji serwisu

W pierwszej kolejności proszę o rejestrację w serwisie tych pracowników, którzy zajmowali się dodawaniem treści w poprzedniej wersji. Po rejestracji proszę o przeniesienie i ew. aktualizację materiałów zawartych w starej wersji, którą chciałbym zamknąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 10 III 2009). Szczegółowe instrukcje będą dostępne po rejestracji w serwisie.

Kolokwium Ocz. - I termin

Dzień dobry,

 

W załączeniu wyniki (kolumna O I) kolokwium z technik lab. i oczyszczania.

Wyniki moim zdaniem ładne (choć ocenianie też dość łagodne...). Jeszcze trochę więcej wysiłku w kolejnych kolokwiach i laboratorium będzie pięknie zaliczone u większości ;)

Drugi termin w najbliższy pon jest dla osób, których nie było bądź nie zaliczyły. Poprawiać można tylko zgłaszając się do piątku, poprzez starostów danego roku, na emaila mgr Eweliny Janigi.

 

Pozdrawiam,

MB

 

PS. Prace będą do wglądu u prowadzących.

Schedule and topics 2017/2018

The schedule for the Advanced Organic Chemistry class and topics for the SYN and PREP parts are attached to this message.

Best wishes

MS

Wyniki Egzaminu

Szanowni Państwo,

w załączniku znajdą się wyniki egzaminu. Prace mozna zobaczyć w poniedziałek od 10.00.

Pozdrawiam,

Mariola Kuczer

Wyniki Egzaminu - I termin

Szanowni Państwo,

w załączniku do tej wiadomości znajdą Państwo wyniki egzaminu. Prace mozna zobaczyć w poniedziałek od 10.00.

Pozdrawiam,

Mariola Kuczer

Subskrybuje zawartość