Blogi

Przeprowadzka

Oto nowa wersja serwisu DO, prowadzonego przez Zakład Chemii Organicznej. W ciągu najbliższych dni dane ze starej wersji serwisu zostaną zaktualizowane i przeniesone tutaj. Do czasu zakończenia przeprowadzki, użytkownicy mogą być przekierowywani pomiędzy nową i starą wersją serwisu. Za niedogodności przepraszamy. Mamy nadzieję, że nowa forma serwisu spotka się z przychylnością zarówno studentów jak i prowadzących.

Wejście do starej wersji serwisu

W pierwszej kolejności proszę o rejestrację w serwisie tych pracowników, którzy zajmowali się dodawaniem treści w poprzedniej wersji. Po rejestracji proszę o przeniesienie i ew. aktualizację materiałów zawartych w starej wersji, którą chciałbym zamknąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 10 III 2009). Szczegółowe instrukcje będą dostępne po rejestracji w serwisie.

Chemia Organiczna (L) - Wyniki SN 2

Szanowni Państwo,

W załączniku znajdują się wyniki kolokwium z SN (termin II).

Michał Białek

Wyniki kolokwium I (seminarium)

Szanowni Państwo,

Załączam wyniki kolokwium I z seminarium. Prace można obejrzeć u prowadzącego, czyli u mnie.

Grzegorz Vetter

Wyniki kolokwium I z seminarium

W załączeniu wyniki kolokwium. Prace do wglądu u prowadzącego w godzinach konsultacji.

Pozdrawiam,

Bartosz Szyszko

Chemia Organiczna (L) - Wyniki SN 1

Szanowni Państwo,

W załączniku znajdują się wyniki kolokwium z SN (termin I). Proszę zebrać listę osób chętnych do poprawy i przesłać ją na maila grzegorz.vetter@chem.uni.wroc.pl w najbliższy wtorek (lub szybciej). Osoby które nie pisały proszę o niewpisywanie się na listę.

Michał Białek

Subskrybuje zawartość