Blogi

Przeprowadzka

Oto nowa wersja serwisu DO, prowadzonego przez Zakład Chemii Organicznej. W ciągu najbliższych dni dane ze starej wersji serwisu zostaną zaktualizowane i przeniesone tutaj. Do czasu zakończenia przeprowadzki, użytkownicy mogą być przekierowywani pomiędzy nową i starą wersją serwisu. Za niedogodności przepraszamy. Mamy nadzieję, że nowa forma serwisu spotka się z przychylnością zarówno studentów jak i prowadzących.

Wejście do starej wersji serwisu

W pierwszej kolejności proszę o rejestrację w serwisie tych pracowników, którzy zajmowali się dodawaniem treści w poprzedniej wersji. Po rejestracji proszę o przeniesienie i ew. aktualizację materiałów zawartych w starej wersji, którą chciałbym zamknąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 10 III 2009). Szczegółowe instrukcje będą dostępne po rejestracji w serwisie.

Harmonogram zajęć oraz instrukcje - Współczesna Synteza Organiczna 2021

Szanowni Państwo,

W załączeniu znajduje się aktualny harmonogram zajęć laboratoryjnych dla specjalizacji organicznej oraz instrukcja.

W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Miłego dnia,

Karolina Hurej

Harmonogram zajęć oraz instrukcje - Współczesna Synteza Organiczna

Szanowni Państwo,

W załączniku znajduje się aktualny harmonogram oraz instrukcje do ćwiczeń ze Współczesnej Syntezy Organicznej dla I roku specjalziacji organicznej. 

 

Miłego dnia,

Karolina Hurej

Wyniki kolokwiów z laboratorium

Szanowni Państwo,

W załączniku są Państwa wyniki z kolokwiów wraz z ocenami końcowymi. Przypominam, że dla osób, które pisały poprawę - liczy się nowsza liczba punktów. W razie rozbieżności z Państwa danymi, proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Maciej Modzel

Wyniki kolokwiów z laboratorium

Szanowni Państwo,

 

W załączniku zamieszczam aktualne dana o wynikach Państwa kolokwiów. Wyniki obejmuję pierwszy termin oczyszczania, oraz obydwa terminy kolokwiów z SE i SN. W razie stwierdzenia rozbieżności z Państwa danymi, prosze o kontakt.

 

Pozdrawiam,

Maciej Modzel

Subskrybuje zawartość